הקמת חברות בהולנד, אמסטרדם

הקמה, ליווי וניהול של חברות בהולנד

משרדנו באמסטרדם, שהינו משרד מקומי בהולנד בעל רישיון מהבנק המרכזי ההולנדי ואשר פועל מאז שנת 2001, מעניק ללקוחות משרדנו וכן לגופים רבים במשק, כולל לקוחות של משרדי עורכי דין ורואי חשבון אחרים בישראל, שירותים של הקמה וניהול מקומי של חברות ושותפויות בהולנד. בין לקוחות המשרד באמסטרדם ניתן למנות חברות ציבוריות הנסחרות בבורסה לניירות ערך בתל-אביב ובבורסות בחו"ל, חברות פרטיות, קרנות השקעה, אנשי עסקים, חברות אחזקות וקונצרנים תעשייתיים. המשרד באמסטרדם הינו בעל רישיון מטעם הבנק המרכזי ההולנדי לניהול נאמנויות ועומד בדרישות רגולטוריות מחמירות של ה- DNB. המשרד מספק מעטפת כוללת של שירותים, כולל פתיחת חשבון בנק בהולנד ובמדינות אחרות באירופה, הקמה וניהול נאמנויות, מינוי דירקטורים מקומיים ושירותי משרד מקומי באמסטרדם, הולנד.

 

היתרון בשירות In-House - ליווי אישי בשפה שלך  

יתרון מרכזי של משרדנו באמסטרדם הוא השירות האישי והממוקד אשר ניתן ללקוחותינו על ידי אנשי מקצוע מיומנים המועסקים על ידי המשרד. מנהל המשרד הוא עו"ד ישראלי המתגורר בקביעות בהולנד. בנוסף, מועסקים במשרד עורכי דין ועובדים הולנדיים בעלי ניסיון רב בניהול חברות וכן פתיחת חברות למטרות שונות. לאורך שנות פעילותו המשרד טיפל ומטפל גם בלקוחות זרים ממדינות שונות בעולם המבקשים לנצל את היתרונות הרבים הקיימים לחברה הולנדית, כולל רשת האמנות למניעת כפל מס של הולנד, וכן יתרונות המיסוי הגלומים בפעילות באמצעות חברה הולנדית. ללקוחות הישראלים של המשרד באמסטרדם קיימת גם אפשרות להסתייע בשירותי משרדנו בישראל. המשרד עצמו ממוקם במרכז אמסטרדם, וניתן להגיע אליו בקלות במהלך ביקור בעיר. 
 

השירותים הניתנים על ידי משרדנו בהולנד (כולל פתיחת חשבון בנק)

שירותי המשרד באמסטרדם כוללים את השירותים הבאים:

  • הקמה ורישום של חברות, פרטיות (B.V) וציבוריות (N.V), ותאגידים מסוגים נוספים, לרבות ליווי וסיוע במילוי והשגת המסמכים והאישורים הדרושים לשם כך. 
  • פתיחת חשבון בנק לחברה או לתאגיד שהוקם בהולנד או במדינות אחרות באירופה, כולל שירותי introduction.
  • מינוי דירקטור מקומי או החזקה בנאמנות.
  • התקשרויות עם נותני השירותים מקומיים מומלצים להגשת דוח סטטוטורי ודיווחים נוספים הדרושים במהלך חיי החברה.
  • ניהול ישיבות דירקטוריון באמסטרדם.
  • שירותי משרד מקומי (לרבות משרד "וירטואלי"), כולל כתובת מקומית באמסטרדם, איסוף דואר, מיילים ומענה טלפוני.
  • שירותים נוספים לפי דרישה או צורך.

 

שירות ושיתוף פעולה עם משרדי רואי-חשבון ומשרדי עורכי דין ישראלים 

המשרד באמסטרדם משתף פעולה עם משרדי רו"ח ועו"ד ישראלים, ומאפשר להם לספק ללקוחותיהם שירות אמין, יעיל ומקצועי על ידי נציגים מקומיים אשר מחויבים לסטנדרטים גבוהים של שירות ומענה ואשר מיומנים בעבודה עם גופים ישראלים.
 
לפרטים נוספים ניתן לפנות ישירות למשרד באמסטרדם באימייל contact@holender.com או בטלפון 31-20-7784141+. כמו כן, ניתן לפנות בעניין זה גם לעו"ד ד"ר זאב הולנדר בטלפון 03-5665005 (נא לציין כי הפניה הינה בקשר לפעילות המשרד באמסטרדם).
 

משרדנו באמסטרדם פתוח לשיתופי פעולה עם עורכי דין ורואי חשבון בישראל המבקשים לנצל את היתרונות הרבים הקיימים לחברה הולנדית, כולל רשת האמנות למניעת כפל מס של הולנד. משרדנו באמסטרדם הינו גם בעל ניסיון ייחודי בטיפול בהיבטים המיוחדים הקשורים לניהול חברות אחזקות וחברות בנות של חברות ציבוריות הנסחרות בבורסה לניירות ערך בתל-אביב.